Productfoto van Philodendron Prince of Orange

Philodendron Prince of Orange

€38,99
Ga direct naar de productinformatie
Productfoto van Philodendron Prince of Orange

Philodendron Prince of Orange

4,1 op Trustpilot · 27 reviews
17 cm
45 cm
45 cm hoog, tot ongeveer kniehoogte
€38,99

Kies een passende pot

Zonder pot wordt je plant geleverd in de kweekpot van 17 cm.

Maak het compleet

Groene plantenvoeding, vloeibaar voor kamerplanten, 250 ml
€21,99+€4,40
Groene plantenvoeding, vloeibaar vo...
Totaalprijs €38,99
Wenskaart bericht
Veilig betalen met
  • American Express
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • Visa

Voor 12 uur besteld, binnen 1 tot 3 werkdagen in huis

Stuur mij foto's van de plant via WhatsApp
  • 🪴 Altijd gratis verzending, ook bij één plantje
  • 📦 Op maat verpakt, rechtstreeks van de kweker
  • 💬 Persoonlijk antwoord via WhatsApp of mail

Productomschrijving

De Philodendron Prince of Orange is een opvallende kamerplant met levendige oranje bladeren die direct kleur en tropische sfeer toevoegen aan elk interieur. Afkomstig uit tropische regenwouden, is deze plant geliefd om zijn decoratieve uitstraling en luchtzuiverende eigenschappen. De plant wordt geleverd in een 17 cm pot met een hoogte van ongeveer 45 cm.

Verzorging

  • Licht: halfschaduw of indirect zonlicht
  • Water geven: eens per week
  • Luchtzuiverend: ja
  • Let op: giftig bij consumptie

Specificaties

  • Potmaat: 17 cm
  • Hoogte bij levering: ongeveer 45 cm
  • Standplaats: halfschaduw
  • Geschikt voor: binnen

Bekijk ook onze andere Philodendron-soorten.

Lees ook onze tips over luchtwortels verzorgen.

100% plantgarantie

Elke plant gaat in een doos op maat, met pot en kluit stevig vast. Zo komt hij aan in dezelfde staat als waarin hij de kas verliet.

Is er onderweg toch iets beschadigd? Stuur binnen 48 uur na ontvangst een foto naar info@pureplant.nl of via WhatsApp. Dan lossen we het samen op, bijvoorbeeld met een nieuwe plant.

Omdat planten levend zijn, kun je ze niet retourneren. Lees alles over onze garantie.

Veelgestelde vragen

Is de Philodendron Prince of Orange diervriendelijk?

Nee, de Philodendron Prince of Orange is niet geschikt voor huisdieren die aan planten knabbelen. Zet hem buiten bereik van katten en honden, of kies een plant uit onze huisdiervriendelijke kamerplanten.

Op welke plek kun je de Philodendron Prince of Orange het beste zetten?

Standplaats: Licht tot halfschaduw, geen directe zon. Waterbehoefte: Gemiddeld, bovenlaag laten opdrogen.

Wat is de potmaat van de Philodendron Prince of Orange?

De Philodendron Prince of Orange wordt geleverd in een kweekpot van 17 cm doorsnee. Een sierpot met een binnenmaat van 18 tot 21 cm past daar goed omheen.

Hoe hoog is de Philodendron Prince of Orange?

Ongeveer 45 cm, gemeten inclusief kweekpot. Elke plant groeit anders, dus de hoogte kan zo’n 10 cm afwijken.

Vrienden van Philodendron Prince of Orange