Detailfoto van Nephrolepis Boston Green Moment

Nephrolepis Boston Green Moment

€20,99
Ga direct naar de productinformatie
Detailfoto van Nephrolepis Boston Green Moment

Nephrolepis Boston Green Moment

4,1 op Trustpilot · 37 reviews
12 cm
20 cm
20 cm hoog, past op een vensterbank of bureau
€20,99

Kies een passende pot

Zonder pot wordt je plant geleverd in de kweekpot van 12 cm.

Maak het compleet

Groene plantenvoeding, vloeibaar voor kamerplanten, 250 ml
€21,99+€4,40
Groene plantenvoeding, vloeibaar vo...
Totaalprijs €20,99
Wenskaart bericht
Veilig betalen met
  • American Express
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • Visa

Voor 12 uur besteld, binnen 1 tot 3 werkdagen in huis

Stuur mij foto's van de plant via WhatsApp
  • 🪴 Altijd gratis verzending, ook bij één plantje
  • 📦 Op maat verpakt, rechtstreeks van de kweker
  • 💬 Persoonlijk antwoord via WhatsApp of mail

Productomschrijving

De Nephrolepis 'Boston Green Moment', ook bekend als bostonvaren, is een kamerplant met weelderige, gevederde bladeren. De soort komt oorspronkelijk uit tropische en subtropische gebieden.

Kenmerken

  • Weelderige, gevederde bladeren
  • Huisdiervriendelijk
  • Compacte groeivorm

Standplaats & verzorging

Deze varen houdt van een schaduwrijke tot halfschaduwrijke plek en een hoge luchtvochtigheid. Houd de grond gelijkmatig vochtig. Bekijk ook onze collectie planten voor de badkamer of alle huisdiervriendelijke kamerplanten.

Gebruik

Een fraaie plant voor een badkamer of minder lichte hoek in de slaapkamer, en veilig voor huishoudens met huisdieren.

Ervaringen van klanten

Zij vonden hun groene match al

4,1 Trustpilot · 37 reviews
★★★★★

Snel en verzorgd

Snel en verzorgd, prima planten.

Saskia · Geverifieerde klant · 20 okt 2026

★★★★★

Goede service en advies

De levering en service/advies was goed.

Frank v.d. H. · Geverifieerde klant · 12 okt 2026

★★★★★

Netjes verpakt

Netjes verpakt en geen planten defect.

Cm · Geverifieerde klant · 12 okt 2026

★★★★★

De plant heeft de verhuizing goed doorstaan

De plant heeft de verhuizing goed doorstaan en voelt zich op de nieuwe verblijfplaats ok!

Marten K. · Review op Trustpilot · 6 okt 2026

★★★★★

Mooie gezonde planten

De levering ging snel. Goed verpakt. De planten zagen er gezond uit. Een mooie startgrootte van de planten. Ze zien er nu geplant mooi uit.

Frans A. · Review op Trustpilot · 16 sep 2026

★★★★★

Goede communicatie

Goede communicatie.

Meike · Geverifieerde klant · 14 sep 2026

100% plantgarantie

Elke plant gaat in een doos op maat, met pot en kluit stevig vast. Zo komt hij aan in dezelfde staat als waarin hij de kas verliet.

Is er onderweg toch iets beschadigd? Stuur binnen 48 uur na ontvangst een foto naar info@pureplant.nl of via WhatsApp. Dan lossen we het samen op, bijvoorbeeld met een nieuwe plant.

Omdat planten levend zijn, kun je ze niet retourneren. Lees alles over onze garantie.

Veelgestelde vragen

Is de Nephrolepis Boston Green Moment diervriendelijk?

Ja, de Nephrolepis Boston Green Moment is niet giftig voor katten en honden. Wel fijn om te weten: ook een veilige plant kan een gevoelige maag van streek maken als je huisdier er veel van eet.

Op welke plek kun je de Nephrolepis Boston Green Moment het beste zetten?

Standplaats: Licht tot halfschaduw, geen directe zon. Waterbehoefte: Gelijkmatig vochtig houden, niet laten uitdrogen.

Wat is de potmaat van de Nephrolepis Boston Green Moment?

De Nephrolepis Boston Green Moment wordt geleverd in een kweekpot van 12 cm doorsnee. Een sierpot met een binnenmaat van 13 tot 16 cm past daar goed omheen.

Hoe hoog is de Nephrolepis Boston Green Moment?

Ongeveer 20 cm, gemeten inclusief kweekpot. Elke plant groeit anders, dus de hoogte kan zo’n 10 cm afwijken.

Vrienden van Nephrolepis Boston Green Moment